אירוע

רביעי31 מאי

Kalo

פתיחת דלתות:20:00
לערוץ האמןכחלק מסיבוב הופעות עולמי! ולרגל השקת האלבום השלישי של להקתה, אומנית הגיטרה ומובילת ההרכב הבין לאומי KALO מגיעה לישראל למופע מחשמל!

לאחר שנים מספר בהן הופיעה הזמרת והגיטריסטית KALO על כל במה אפשרית ברחבי ארה"ב, במועדונים קטנים וגדולים ובפסטיבלים בין-לאומיים, האומנית KALO מגיעה לישראל להופעת סולו יחידה בהפקה מיוחדת לישראל! (ללא להקה) במועדון האוזןבר בתל אביב ביום רביעי ה-31.05.2017.

במופע תנגן KALO לבדה שירים משלושת אלבומי הלהקה ובמיוחד מהאלבום החדש אשר מושק בימים אלה ברחבי העולם.

סגנונו של המופע מתואר ע"י הקהל כפיצוץ של בלוז-רוק עוצמתי אשר סוחף מיד למחוזות קדומים בהם, ניתן לשמוע ולהרגיש ממש באבות המזון של הבלוז והרוק האמריקאי דרך קולה הייחודי והמקורי של KALO. ההרכב עצמו פועל ומופיע בכל רחבי ארה"ב בשנים האחרונות ובעיקר באזור אוקלהומה וממפיס שם כבר יש להם קהל מעריצים נרחב.

KALO או בשמה הישראלי – בת-אור קאלו, בחרה בשם משפחתו של סבה, הסופר ואיש הרוח שלמה קאלו, לשם הרכב הבלוז-רוק אותו היא מובילה בארה"ב, לשם היא הגיעה כחלק מסיום התואר שלה במוסיקה אך בעיקר בעקבות חלומה אשר בער בה מילדותה ליצור ולהופיע על בסיס יומי ו"לגעת" בקהל רחב עד כמה שניתן - באמצעות המוסיקה. מאז היא שם - חיה, יוצרת ומופיעה יחד עם שני חברי ההרכב אותו היא הקימה.

במופע קשה מאד להבחין בכך, שלמעשה מדובר בזמרת, גיטריסטית ויוצרת ישראלית אשר גדלה בישראל עד לאמצע שנות העשרים לחייה. והאמת היא שזה לא משנה. המוסיקה היא מה שחשוב.

להרכב כבר שלושה אלבומי אולפן ואלבום הופעה אחד, אשר כל אלה זכו לביקורות טובות ושבחים בקרב הקהל האמריקאי והביקורות בתוכניות הרדיו והטלוויזיה, במגזינים ובבלוגים השונים המובילים בתחום.

KALO מושפעת מאד מאומנים כמו אלביס פרסלי, ג'ימי הנדריקס, ג'ון לי הוקר ואת יצירתה והופעותיה היא מתבלת ברוח חדשה, מקורית ומותאמת למאה ה-21.

אל תסמכו על כל הדברים האלה. אל תפספסו ובואו לראות אותה בהופעה.

מחיר: 65 ש"ח במכירה מוקדמת, 80 ש"ח בקופה בערב ההופעה.